Edukační diavíkend Osek 18.9.-20.9.2020

Ubytovací i edukační kapacita našeho edukačního víkendu je naplněna. Stále se však můžete přihlásit, zaevidujeme Vás jako náhradníky. 
Prosím, mějte na paměti, že k ubytování je možno se přihlásit, pouze pokud objednáváte ubytování pro TŘI  A  VÍCE  osob !!! Ubytovat jednotlivce ani dvě osoby na jeden bungalov bohužel není kapacitně možné. Děkujeme za pochopení.

Zveme naše členy i nečleny na edukační diavíkend, který se bude konat ve dnech 18.9.-20.9.2020 v autokempu Osek.

Celý víkend se ponese ve znamení edukace o stravě a tukoproteinových jednotkách v jídelníčku diabetiků a diabetických dětí. Přednášet bude certifikovaný výživový poradce Jiří Bořek, vaše individuální otázky k Nightscoutu a AAps bude zodpovídat Martin Škarecký, a navštíví nás i Kája Peterková s novinkami týkajících se inzulinové pumpy t:slim X2 (Tandem)  a senzorů Dexcom.

Cena pro členy spolku je 500,- Kč/osobu/víkend, pro nečleny 1400,- Kč/osobu/víkend.

Tato cena zahrnuje 2x ubytování v bungalovech, parkovné, páteční grilování, sobotní plnou penzi ve vyhlášené restauraci Horal Osek (cca 100 m od bungalovů), a animační program pro děti.

Pokud byste se chtěli zúčastnit jen přednášky, cena pro nečleny je 400,- Kč/osobu. Tato cena zahrnuje edukaci a oběd.

Upozornění: bungalovy jsou pro 4-6 osob, jednotlivci proto nemohou být ubytováni z důvodu malé kapacity. Ubytování objednávejte pouze pro tři a více osob.

Na edukačním víkendu bude přítomna MUDr. Petra Pelcová – Hamzová, diabetoložka z karlovarského diacentra.

Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 775 125 443.

Přihlášky na akci naleznete ZDE

Těšíme se na Vás !!!