Jsme ve finále programu Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ !

S velkým potěšením jsme se dnes dozvěděli,  že se náš projekt „Sladký život diabetických dětí“  umístil mezi první tři finalisty 7. kola programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ !!!

Do 7. kola dorazilo 607 projektových žádostí, jejichž kvalitu a přínos hodnotil odborný garant programu NROS (Nadace rozvoje občanské společnosti). Je  nám velkou ctí, že právě náš projekt se hodnotitelům NROS líbil, a doufáme, že v hlasovací fázi obsadíme příčku nejvyšší.

Projekt “ Sladký život diabetických dětí“ je zaměřen na poskytnutí zdravotních pomůcek pro malé diabetiky. Nákup kontinuálních monitorů glykémie, které měří nepřetržitě hladinu krevního cukru, zlepší kompenzaci nemoci těchto zdravotně znevýhodněných dětí, kdy nebudou v takové míře ohroženy pozdními komplikacemi diabetu (poškození zraku, ledvin, neuropatické obtíže). Také kvalita života těchto diabetických dětí se díky používání kontinuálních monitorů glykémie zvýší, rodiče i pedagogičtí pracovníci budou moci jejich nemoc lépe sledovat, řídit a zvládat bez větších obav.

Od 20. ledna do 16. února budou mít možnost zákazníci Tesco hlasovat pro náš projekt v prodejnách Tesco v Litvínově a v Oseku. Při každém nákupu zákazníci obdrží žeton, který následně využijí pro hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny.

Prosíme, pomozte i Vy svým hlasem diabetickým dětem na zakoupení kontinuálních monitorů glykémie!

Děkujeme za Vaší podporu !!!