Máte ve třídě žáka s diabetem a čeká vás lyžařský výcvik, škola v přírodě, adaptační kurz nebo školní výlet?
Někteří z vás to asi již znají – radostné očekávání školní akce, na kterou se všichni těší… ale vy jako pedagog zároveň máte tiché obavy: „Zvládneme to?“„Poznáme, když se něco děje?“„Neohrozíme dítě – nebo sami sebe?“ 👉 Nejste na to sami. Nabízíme edukační seminář „Máme ve třídě diabetika“, který pomáhá školám zvládnout přesně ty chvíle, …

