ONLINE EDUKACE NA TÉMA VÝŽIVA A POHYB

Od listopadu do března připravil PaciMed sérii edukací na téma VÝŽIVA a POHYB. Danými tématy Vás provedou lékaři, nutriční terapeuti, psychologové a instruktoři pohybu. Edukace budou přenášeny online a pro členy PaciMedu budou k dispozici i k pozdějšímu shlédnutí. Součástí každé edukace bude přednáška a diskuze, neváhejte si proto už dopředu připravit otázky, které Vás k danému tématu zajímají. Na jaké edukace se můžete těšit v listopadu?

Jak se na edukaci přihlásit?

Přihlášení na edukaci není dopředu potřeba. Ke každé edukaci je přiřazený odkaz pro online připojení, na který stačí kliknout a připojit se k edukaci. Jediné, co potřebujete, je počítač, smartphone nebo tablet a připojení na WIFI. K realizaci edukací jsme zvolili program ZOOM Meeting. Program je bohužel pouze v anglickém jazyce, ale nebojte se, vše potřebné Vám vysvětlíme. Do PC si nemusíte nic stahovat, stačí kliknout na přiložený odkaz. Pokud ale chcete využít tablet či mobil je potřeba si nejprve stáhnout aplikaci ZOOM Cloud Meetings na Google Play nebo na Apple Store a až poté kliknout na níže uvedený odkaz.

1. krok – Klikněte na odkaz ZDE
2. krok – Nastavte si mikrofon a kameru
3. krok – Připojte se Odkaz bude aktivní chvíli (cca 5min) před začátkem, neklikejte na něj, prosím, dříve. Pro všechny edukace platí stejný odkaz.